Mardinimizin En Yeni Tanıtım ve Kültür Forum Sitesi

GirişGiriş  AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Forum Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Forum Kuralları   Salı Eyl. 02, 2008 5:49 am

Forum Kuralları

Değerli üyelerimiz; Bizi benimseyerek aramıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum.
Öncelikle memleketimizi, daha sonrada örf, adet, gelenek ve göreneklerimizi tüm dünyaya tanıtmak birinci derecede hedeflerimiz arasındadır. Bunu yapabilmemiz için ortak dil olan Türkçe’yi seçtik. Aksi halde ne memleketimizi tanıtabiliriz ne de kendimizi ifade edebiliriz. Bu nedenle;

başka bir dilde konu açmak ve paylaşım yapmak kesinlikle yasaktır. Bu konuda görevli moderatörlerimizi gereksiz yere rahatsız etmeyiniz.

Forum, kesinlikle bir aile sitesidir. Dil, din, ırk gözetmeksizin her toplumdan insanları bu çatı altında toplama çabası içerisindeyiz.

Bizlerle aynı görüşte olmayan üyelerin,forumda rahatsızlık verici açıklamalar yapmaları, Forumda korkutucu, cinsellik, siyasi konular ve karşıt görüşlüyü kışkırtacak açıklamalar yapmaları kesinlikle yasaktır.

Yetkililerden habersiz olarak forumda reklam yapan ya da reklam içerikli nic açanlar anında banlanacaktır.

Forum ile ilgili şikayetlerinizi yetkililere bildiriniz.

Bu şartlar da bizlerle beraber paylaşımda bulunmak istiyorsanız lütfen hoş geldiniz bölümüne selamınızı yazarak aramıza katılın. Bilinki arayıpta bulamadığınız forumdasınız.

Forum Kuralları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kraliyetli Tkmt2
» CMPE 101 && CMPE 112
» Hotspot Shield İndir